Változások előtt a gyergyószentmiklósi értelmi sérültek foglalkoztató központja
Maradnának saját épületükben
Nem működhet tovább jelenlegi formájában az értelmi sérült fiatalok napközije Gyergyószentmiklóson. A 29 évvel ezelőtt létrejött intézménybe eddig egy időben jártak foglalkozásokra kisgyermekek és nagykorú sérültek, de ezen a vonatkozó jogszabályok szerint változtatni kell. A nem kívánt változások ellen tiltakoznak az érintett családok és a létrehozó Napsugár az esőben Egyesület. Az önkormányzat szociális bizottsága egyeztetéseket folytatott az érintettekkel, végül a szülők által megfelelőbbnek tartott irányba mozdul az ügy.
















































