Temesvárt bevették, Kolozsvár viszont ellenállt
Ezüstérmes az FK U15-ös lánycsapata
Buftea adott otthont az elmúlt hétvégén a labdarúgó Elitliga U15 korosztályban a lánycsapatok négyes döntőjének, amelyen az FK Csíkszereda is jelen volt. Portik Helga tanítványai az elődöntőt sikerrel vették, ám a döntőben nem sikerült győzniük, így a második helyen zárták a pontvadászatot.










































