Valamennyi kiskorú megkerült, négy felnőttet még keresnek
Harminckét személy tűnt el idén Hargita megyében
Az idei év első öt hónapjában 32 eltűnt személyt regisztrált a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság. A rendőrség Bűnügyi Nyomozó Szolgálatának tevékenységéről sajtótájékoztatón számoltak be.















































