Székelyudvarhelyen időt kaptak a csapatépítésre
Élvonalban marad a Vasas
A pályán ugyan kiesett a női labdarúgó-Szuperligából a Vasas Femina, de a nyári fejleményeknek köszönhetően mégis az élvonalban folytathatja. A székelyudvarhelyi klubnál a bennmaradást nemcsak egy újabb lehetőségként, hanem az utánpótlásra épülő hosszú távú stratégia szempontjából kulcsfontosságú időnyerésként értékelik.










































