Szaladtak a veterán atléták

Becsült olvasási idő: 1 perc
Fotó: Csiszér Csongor/archív

Három versenyen vettek részt az elmúlt időszakban a Hargita megyei veterán atléták. A hónap elején Plopeni-ben tartották a terepfutó országos bajnokságot, ahol a 65-69 évesek korcsoportjában a csíkszeredai Imre István a negyedik helyen zárt, míg a VSK Székelyudvarhely sportolója, Nagy Elemér a 45-49 évesek között az ötödik lett. Vasárnap Bukarestben a félmaratoni táv országos bajnokságán Imre István korcsoportjában a harmadik lett. Szombaton Szovátán a Tavasz Kupán az 50-55 évesek között a balánbányai Pascu Viorel győzött, a csíkszeredai Csiszér Csongor a harmadik (képünkön a dobogón), míg a gyergyószentmiklósi Romfeld László a hatodik helyen zárt. A viadalon az ifjúságiak között az ISK Gyergyószentmiklós sífutó csapatának több tagja is teljesítette a 4,2 kilométeres távot.