Két autó ütközött Székelyudvarhelyen
Közúti balesethez riasztották a hatóságokat Székelyudvarhelyen, ahol két személygépkocsi ütközött össze kedden késő délután. A helyszínre a székelyudvarhelyi tűzoltó-parancsnokság két egysége vonult ki: egy tűzoltóautóval és egy SMURD-mentőautóval.
A két járműben összesen öt személy tartózkodott – négy felnőtt és egy gyermek. Az érintetteket az egészségügyi személyzet megvizsgálta, ám egyikük sem szenvedett sérüléseket, így kórházi ellátásra és szállításra nem volt szükség.
A rendőrség közölte, a Betlenfalvi úton történt baleset csak anyagi kárral járt.
A helyszínre érkező rendőrök megállapították, hogy egy 45 éves, székelyudvarhelyi férfi elaludhatott a volánnál, áttért a menetiránnyal szembeni sávba, ahol frontálisan ütközött egy személyautóval, amelyet egy 34 éves, máréfalvi nő vezetett. Egyik gépkocsivezető sem fogyasztott alkoholt.


