A hit hangjai
A kereszténység és a hívő élet örömteli, a Jóisten nemcsak a templom falai között van jelen, hanem a mindennapokban, a dalban és a zenében is – így fogalmazták meg Gyergyószentmiklóson a FeltöltŐ célját a szervezők. Az immár hetedik alkalommal megszervezett keresztény zenefesztivált csütörtöktől vasárnapig tartották.
– Bízunk benne, hogy szeretik a rendezvényünket, mert évről évre egyre többen jönnek el.
Erdély több településéről, de már a Kárpát-medencéből is: Magyarországról, Budapestről és más városokból, sőt Felvidékről is érkeztek idén. Ennek nagyon örülünk – mondta lapunknak Görgicze Emőke, a fesztivál főszervezője. A négynapos rendezvényen kulturális programok, előadások – többek között a hit újjászületéséről, békéről, haragról és a digitális függőségről –, beszélgetések, gyermekfoglalkozások, tematikus sátrak és dicsőítő koncertek várták az érdeklődőket.



