Új tanácsterem épült

Múlt hónapban készült el Gyimesközéplokon a községháza új tanácsterme. Emellett új kazánt vásároltak, illetve egy új irodát és illemhelyeket képeztek ki a tetőtérben.

Barabás Emőke
Új tanácsterem épült
60 fő is kényelmesen elfér az új gyűlésteremben Fotó: Vlaicu Lajos

Jobb hely hiányában évek óta a kultúrotthonban tartották a tanácsüléseket és a polgári esküvőket Gyimesközéplokon, tudtuk meg Gergely Károlytól, a község polgármesterétől. Az önkormányzat tavaly döntött úgy, hogy véget vet ennek a problémának és önerőből új tanácstermet alakítanak ki a községháza tetőterében. A polgármester arról is beszámolt, hogy tavaly új kazánt vásároltak, mivel az előző meghibásodott. 

– A munkát tavaly nyáron kezdte el a kivitelező, kicserélte a kazánt, átépítette a tetőtért, ahová illemhelyeket, egy új irodát és egy nagy tanácstermet alakított ki

– tájékoztatott az elöljáró, hozzátéve: az emeleti részben villannyal működő fűtőtesteket szereltek be, mivel csak alkalmanként használják ezeket a helyiségeket, csak akkor fűtenek, ha szükséges.
A munka értéke áfával együtt 866 ezer lej volt, az önkormányzat saját költségvetéséből fedezte.

Új tanácsterem épült



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!