Kicsengettek
Véget ért a tanév a diákok többsége számára, bár a szakközépiskolások csak egy hét múlva mehetnek vakációra, a nyolcadik és tizenkettedik osztályosok már szüneten vannak, de számukra még hátravan a nagy megmérettetés. A nyári szünidő hivatalosan szombaton, június 20-án kezdődött és szeptember 6-ig tart. A nyolcadikosok számára következik az országos értékelő vizsga, az érettségizők túl vannak már a kompetenciapróbákon, készülnek a június 29. és július 2. közötti írásbelikre.


