Két személy sérült meg autóbalesetben
Két személy sérült meg hétfő délután Csíkszentléleken autóbalesetben: egy 18 éves gépkocsivezető nő tartott járművével Csíkszentgyörgyről Csíkszereda felé, elveszítette uralmát a jármű fölött, elhagyta az úttestet és felborult. A gépkocsivezetőt és a járműben utazó kiskorút kórházba szállították.



