Hirdetés

Két személy sérült meg autóbalesetben

HN-információ
Két személy sérült meg autóbalesetben
Illusztráció Fotó: László F. Csaba

Két személy sérült meg hétfő délután Csíkszentléleken autóbalesetben: egy 18 éves gépkocsivezető nő tartott járművével Csíkszentgyörgyről Csíkszereda felé, elveszítette uralmát a jármű fölött, elhagyta az úttestet és felborult. A gépkocsivezetőt és a járműben utazó kiskorút kórházba szállították.



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!